V případě, že máte autokola na prodej a chcete nám je nabídnout, pošlete fotky s popisem (rozteč, velikost, stáří, značku atd.)  v jakém jsou alu, pneu, disky  celkovém stavu a Vaší představu o ceně na e-mail ozveme se zda máme zájem a nabídneme cenu pro výkup.

Služba omezena děkujeme za pochopení. 

 

                                 autokol@seznam.cz

                                  Výkup za hotové - Tábor

Pokuď nabízíte autokola k prodeji prosím nevolejte, je pro nás rozhodující vzhled, pošlete nejdřív foto a info.To samé pokuď nabízíte větší množství autokol (alu kola, pneumatiky, disky) pošlete nejdřív sepsanou nabídku na email stav, počet, značka, velikost, stáří, popř.foto a cenu a my se ozveme. 

Upozorňení pro prodejce, veškeré zboží je při výkupu kontrolováno (alu disky-plechové disky na vyvažovačce, obuté pneu opticky zuté použité pneu obutím na disk) a veškeré náklady na nutné opravy budou odečteny z odhadu výkupní ceny pokud neodpovídá popisu nabízeného zboží.

Výkup alu kol, výkup alu kol, výkup elektronů, výkup pneu, výkup pneumatik, výkup kusových pneumatik, výkup kusových alu kol, výkup kusových elektronů, výkup skladových zásob, zastavárna, autobazar, pneuservis.

Výkup kompletních skladů, výkup posezoních pneu, výkup alu kol, výkup elektronů, výkup pneumatik. 

Doporučujeme: umělecká agentura ALF | www.zapasyvbahne.cz | ALF webmaster | SEO optimalizace |